Recenzja ”Eksperci przedłużania rzęs”
Książki o urodzie / 24 kwietnia 2017

Eksperci Przedłużania Rzęs Książka ”Eksperci przedłużania rzęs” to znakomity przewodnik po pasjonującym świecie stylizacji rzęs, który rozwija się z dnia na dzień. Pozycja ta poprzez zawarcie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących przedłużania rzęs jest obowiązkowa zarówno dla wszystkich początkujących stylistów, jak i dla osób chcących poprawić swój warsztat pracy. ”Eksperci przedłużania rzęs” umożliwia zapoznanie się z dwudziestoma największymi specjalistami w zakresie stylizacji rzęs. Dzięki temu można od przysłowiowej podszewki poznać niezwykle dynamicznie zmieniającą się branżę jaką jest przedłużanie rzęs. Jeśli cały czas wydaje Ci się, że popełniasz błędy podczas przedłużania rzęs, niektóre zagadnienia wydają Ci się niejasne lub problematyczne, to znak, że jak najszybciej warto sięgnąć po książkę ”Eksperci przedłużania rzęs”. Z nią stylizacja rzęs nie powinna już sprawiać żadnej trudności, a rady największych specjalistów w tej dziedzinie na pewno poprawią warsztat pracy każdego zajmującego się tą dziedziną. W książce znajdziesz także porady z jakich firm korzystać podczas przedłużania rzęs. Wielu specjalistów poleca firmę: Noble Lashes.

Recenzja książki – Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie
Książki o urodzie / 20 kwietnia 2017

„Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie” Książka „Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie” autorstwa Joanny Damsz i Aleksandry Sójka jest poradnikiem o stylizacji i pielęgnacji kobiecych paznokci. Poradnik jest przeznaczony dla kobiet, które chcą zadbać o wygląd swoich paznokci w domu. Książkę można podzielić na 2 główne części. W pierwszej części znajdziemy metody pielęgnacji stóp, dłoni oraz paznokci. Przedstawione w książce pielęgnacja to proste metody, stosowane przez nasze babcie. W sposobach pielęgnacyjnych możemy odszukać informacje na temat wykonania manicure oraz pedicure w domu. Druga część jest nieco bardziej rozbudowana. Wygląda jak katalog stylizacji paznokci. W drugiej części pełno jest zdjęć i fotografii, przedstawiających przeróżne wzory. Zdjęcia te ułatwiają wykonanie danych wzorów. W tej części poradnika wykorzystuje się jedynie wzory, które można wykonać za pomocą kolorowych lakierów i cyrkonii. Stylizacje z podanych materiałów bez trudu wykonamy w domowych warunkach i bez specjalistycznego sprzętu. Jeżeli chcecie dbać o swoje paznokcie w domowych warunkach wszystkie potrzebne do tego akcesoria znajdziecie w naszej hurtowni kosmetycznej. Jeżeli natomiast nie lubicie same palować paznokci zapraszamy do naszej kosmetyczki, która już od wielu lat zajmuje się stylizacją paznokci. Poradnik „Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie” polecam szczególnie kobietom, które uwielbiają mieć pięknie zadbane i wystylizowane paznokcie.

Recenzja książki: Sztuka zarządzania
Książki o urodzie / 15 kwietnia 2017

„Sztuka zarządzania. Droga od stylisty do właściciela paznokci” „Sztuka zarządzania. Droga od stylisty do właściciela paznokci” to poradnik dla osób, które nie mają wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu salonu stylizacji paznokci lub chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat biznesu i psychologii. Książka porusza tematy związane z biznesem. Znajdziemy w niej przydatne informacje o marketingu m.in. dowiemy się o: podstawowych zagadnieniach marketingu, propozycjach strategi marketingowej, budowaniu wizerunku firmy oraz pracodawcy, rodzajach promocji, tworzeniu reklamy oraz zagadnieniach prawnych i etycznych. Z książki „Sztuka zarządzania. Droga od stylisty do właściciela paznokci” dowiemy się o psychologii biznesu. Ta wiedza przyda się m.in. podczas kontaktów z klientami, kontrahentami oraz konkurencją. Poznamy tajniki komunikacji werbalnej i niewerbalnej, nauczymy się rozróżniać kłamstwo od prawdy, dowiemy się jak motywować swoich pracowników, nauczymy się rozwiązywać wszelkie konflikty oraz dowiemy się jak przeprowadzać negocjacje z partnerami biznesowi. Taka wiedza będzie bardzo przydatna do założenia i prowadzenia własnego sklepu lub hurtowni kosmetycznej.