Drugie życie książek

22 kwietnia 2017

Skup książek

Masz na swoich półkach w domu lub firmie książki, które nie potrzebnie się kurzą? A może jesteś molem książkowym i mógłbyś kupować książki bez końca, a przeszkodzą są ich wysokie ceny w ogólnodostępnych księgarniach? W Antykwariacie Amicus z powodzeniem sprzedasz swoje używane książki, a jednocześnie – tanio kupisz inne egzemplarze. Skup książek prowadzony przez antykwariat jest zainteresowany zakupem wszystkich książek, każdy tytuł niesie za sobą wartość merytoryczną i może zainteresować potencjalnego czytelnika. Jeśli masz wątpliwości, czy dany egzemplarz nas zainteresuje – zrób mu zdjęcie i przyślij nam krótki opis, a my wycenimy go indywidualnie. Nasi użytkownicy mogą zrobić to drogą internetową (wprowadzając numer ISBN, wyceniając je, a następnie – wysyłając na nasz adres) lub osobiście, przynosząc do naszego antykwariatu. Jeśli w Twoich zasobach jest bardzo dużo książek – możemy przyjechać po nie na nasz koszt. Potrzebowalibyśmy tylko spisu tytułów oraz zdjęć obrazujących stan poszczególnych egzemplarzy.

Antykwariat internetowy

Szeroka oferta Antykwariatu Amicus obejmuje nie tylko najnowsze bestsellery, ale również rzadko spotykane egzemplarze, limitowane edycje i tzw. białe kruki, które każdy miłośnik literatury powinien mieć na swojej półce. To m. in. stare komiksy, książki historyczne, pierwsze wydania, starodruki, a także książki w wyjątkowo rzadkich i mało popularnych tematach, których próżno szukać w popularnych księgarniach sieciowych. Dzięki ciągłej wymianie tytułów, niemal codziennie możesz znaleźć nowe pozycje, w zamian oddając swoje, już przeczytane egzemplarze. Książki są skrupulatnie skatalogowane i pogrupowane w intuicyjne kategorie, dzięki czemu z łatwością trafisz na interesujący Cię temat lub tytuł. 

Książki traktujemy ze szczególnym namaszczeniem. To nasz cały świat, a każdy tytuł traktowany jest z należytym szacunkiem. W naszych zasobach są egzemplarze nadszarpnięte zębem czasu (wtedy odpowiednio dopasowujemy cenę do ich stanu), ale wciąż w pełni czytelne i użyteczne. Posiadamy także wręcz pachnące jeszcze farbą i nowością egzemplarze, które zostały skupione od wydawnictw. Staramy się dokonywać wyceny na podstawie wielu aspektów, nie tylko estetyki i stopnia zużycia, ale także wartości merytorycznej, historycznej i rynkowej. W przypadku zakupów w większej ilości oferujemy korzystne rabaty i jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży książek, a także do odsprzedaży swoich egzemplarzy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie pytań – zachęcamy do kontaktu. W przypadku stałej współpracy poszukujemy egzemplarzy, zgłoszonych przez naszych klientów. 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *